חופשות בעקבה

עקבה מציעה מבחר של טיולים ואטרקציות למשפחות, זוגות וגם יחידים. חופשות בעקבה כוללת מגוון רחב של ביקורים מכל הסוגים, מנוחה או סיורים מדבריים. תוכלו ליהנות מביקור באתרי המורשת העולמית של אונסק"ו ועד ביקר בעיר פטרה וואדי רום.

אל תפספסו סיור יומי חופים זהובים וים צלול. חופשה בעקבה מהווה בסיס נהדר לחקר האוצרות בירדן לחוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

ביקור באתרי מורשת הרשומים על ידי אונסק"ו 

העיר עקבה, השוכנת בקצה הצפוני של ים סוף, היא מקום אידיאלי לגישה לשניים מנקודות השיא הגדולות ביותר בירדן – פטרה וואדי רם. 

חובבי ההיסטוריה צריכים לבחור טיול מאורגן או טיול פרטי לפטרה: עיר הסלעים האדומה-ורדים נחצבה על ידי הנבטים מזמן. 

המסגרת הטיול תוכלו לצפות באוצר ההיסטורי, באמפיתיאטרון הרומי בן 2,000 שנים ובקברים עם מדריך בפרספקטיבה היסטורית.
אם הנוף מפתה אתכם יותר, בחרו טיול של חצי יום או יום או טיול מחנאות לילי לוואדי רום: שממה הררית מדברית עם כתובות עתיקות, תצורות סלע, יישובים בדואיים ואתרים הקשורים ללורנס איש ערב.

יום מנוחה בעקבה בחופשה 

טיול יומי בחופי עקבה יעניק לכם יום שכולו מנוחה בחופים ארוכים ובמים כחולים, יום כזה מותאם במיוחד להשתזף וליהנות מספורט מים. תוכלו להתפעל מדגים ואלמוגים אקזוטיים בצלילה שנורקל או צלילה בפארק הימי של עקבה.
אם תרצו תוכלו ליהנות משייט שנורקלינג לאי פרעה עם שולי האלמוגים.

תוכלו גם לנסוע בסירה עם תחתית זכוכית כדי לראות את העולם התת-מימי מלמעלה. 

מוקדי משיכה סמוכים נוספים כוללים את תורן עקבה המתנשא ואת המוזיאון הארכיאולוגי בעקבה. ביקור בעיר העתיקה לקניות לארוחת ערב, רכישת מזכרות מירדן וישיבה באחת ממסעדות הדגים של העיר.

ביקור בפארק הימי של עקבה 

הפארק הימי המדהים הזה בעקבה הוא אחד המקומות המתוירות ביותר בעיר. המקום מציע מגוון רחב של פעילויות כגון צלילה יחד עם מרכזי קניות קטנים ודוכני אוכל רבים המספקים לכם את מיטב המטבחים המקומיים.
המקום אידיאלי לבלות את היום עם המשפחה או החברים שלך ולעשות כמה זיכרונות מדהימים בטיול שלך. המקום מציע לכם גם נוף מדהים של הים ומאפשר לכם להירגע בסביבה קרירה ורגועה.

ביקור בפטרה 

ביקור בעיר פטרה וואדי רום, לחלופין, צאו לים המלח כדי לצוף במים המלוחים, תוכלו להתפנק באמבט בוץ ולהתענג על טיפולי הספא המינרליים המפורסמים שלה, או לנצל את ההזדמנות לבקר באילת השכנה בטיול יום פרטי. 

או שפשוט תקנחו בכמה לילות בעיר אילת מלון נחמד מסעדות טובות ברים בלי סוף אז מתחילים בעקבה ומסיימם באילת.